Szülőszoba-látogatás

Szeretettel várjuk a várandós anyukákat és leendő apukákat szülőszoba-látogatási programunkra.

A szülőszoba látogatást egy ismerkedő, tájékoztató előadás, beszélgetés fogja megelőzni. A jelenlévők a találkozón személyesen fognak tudni feljelentkezni a gyakorlati szülőszoba-látogatásra, két csoportra osztva.

• Időpont: 2024. május 7. (kedd) 13 óra
  • Helyszín: Szent Borbála Kórház Skill labor (C épület földszint folyosó végén balra)

Az összejövetelen a résztvevők megismerkedhetnek kórházunk családbarát szülészeti osztályával. Hasznos információkat kapnak a szüléssel, a szülőszobai ellátással kapcsolatban és a gyermekágyas időszak kórházi történéseiről is.

• A programra az első 25 fő jelentkezését tudjuk elfogadni, kérjük a jelentkezéskor adják meg a várandóság hetét ill. e-mail elérhetőségüket, és hogy 1 vagy 2 fővel vennének részt.
  • Kérjük, azok a kismamák jelentkezzenek, akik az előadás napján már betöltik a 34. terhességi hetet.

Jelentkezéseket a szuloszobalatogatas@tatabanyakorhaz.hu  e-mail címre várjuk.

A jelentkezéseket, emailben visszaigazoljuk.

Folyamatosan indítjuk programunkat, így minden érdeklődőnek lehetősége lesz részt venni ezeken.

Szeretettel várjuk jelentkezésüket!

A szülészeti osztály dolgozói