Szülőszoba, tessék belépni – 2024. március 5-én

Szülőszoba tessék belépni!

Szeretettel várjuk a várandós anyukákat és leendő apukákat szülőszoba látogatási programunkra.

A szülőszoba látogatást egy ismerkedő, tájékoztató előadás, beszélgetés fogja megelőzni. A jelenlévők a találkozón személyesen fognak tudni feljelentkezni a 6-án és 7-én 13 órakor kezdődő gyakorlati szülőszoba látogatásra ( 15-15 főre elosztva).

• Időpont: 2024. március 5. 13 óra
  • Helyszín: Szent Borbála Kórház Skill labor (C épület földszint folyosó végén balra)

Az összejövetelen a résztvevők megismerkedhetnek kórházunk családbarát szülészeti osztályával. Hasznos információkat kapnak a szüléssel, a szülőszobai ellátással kapcsolatban és a gyermekágyas időszak kórházi történéseiről is.

Az előadást követően a résztvevőknek szülőszoba látogatásra lesz lehetősége feliratkozni, melynek a tervezett időpontjait ott személyesen fogják tudni a védőnőkkel leegyeztetni.

Jelentkezéseket a szuloszobalatogatas@tatabanyakorhaz.hu  email címre várjuk.

A programra az első 25 fő jelentkezését tudjuk elfogadni, kérjük a jelentkezéskor adják meg a várandóság hetét ill. e-mail elérhetőségüket és hogy 1 vagy 2 fővel vennének részt. Elsősorban a 32 hetet betöltött várandósok jelentkezését várjuk. Mindenkit e-mailben értesítünk a regisztrációjáról.

A jövőben folyamatosan indítjuk programunkat így minden érdeklődőnek lehetősége lesz részt venni azon.

Szeretettel várjuk jelentkezésüket!

!! Az új beléptetési szabályoknak megfelelően a maszk viselése kötelező!

A szülészeti osztály dolgozói