Szeretne hasznos tagja lenni egy összetartó közösségnek, szeretne egy jó csapathoz tartozni, érdekli az önkéntes munka?

Mottónk:

„Mosoly, melyet küldesz,

Olvassa el bemutatkozásunkat, nézze meg a rólunk készült kisfilmet, ha felkeltettük érdeklődését és elhivatott az önkéntesség felé várjuk jelentkezését:

2024. március 01. – április 05. között

Hívja:

• Kálmánné Marosán Borbála önkéntes koordinátort a 34/515-488/845 telefonszámon
  • Tóbiásné Simon Eszter önkéntes koordinátort a 34/515- 488/106 telefonszámon

Írjon:

• az onkentesszolgalat@tatabanyakorhaz.hu e-mail címre.

Önkéntes szolgálatunk 2011 januárjától fogadja mindazokat, akik szívesen segítenek a beteg embertársaik és rászoruló családtagjaik felkarolásában. Eredményes munkánkat tükrözi, hogy 2017-ben elnyertük az Év Önkéntes Szervezete címet.

Minden évben két alkalommal, tavasszal és ősszel várjuk olyan segítőkész emberek jelentkezését, akik szabadidejükben szívesen nyújtanak lelki támaszt kórházunk betegei számára. Várjuk a 18. életévüket betöltött személyek jelentkezését, akikkel a három alkalmas felkészítő tréning után közösen megtaláljuk a személyre szabott feladatokat.

A felkészítő tréningek időpontja:

1. alkalom: 2024. április 10.  (szerda) időpont 16:30 óra
  2. alkalom: 2024. április 17.  (szerda) időpont 16:30 óra
  3. alkalom: 2024. április 24.  (szerda) időpont 16:30 óra

Helyszín:

Komárom-Esztergom Vármegyei Szent Borbála Kórház  E-épület 2. emelet, Foglalkoztató terem.
Tatabánya Dózsa Gy. 77.