Szülőszoba, tessék belépni!

A nagy érdeklődésre való tekintettel új időpontot nyitottunk:

2023. augusztus 30-án 12.30-tól szeretettel várjuk a várandós anyukákat és leendő apukákat szülőszoba látogatási programunkra!

A szülőszoba látogatást egy ismerkedő, tájékoztató előadás, beszélgetés fogja megelőzni.

• Helyszín: Szent Borbála Kórház Skill labor (C épület földszint folyosó végén balra)

Az összejövetelen a résztvevők megismerkedhetnek kórházunk családbarát szülészeti osztályával. Hasznos információkat kapnak a szüléssel, a szülőszobai ellátással kapcsolatban és a gyermekágyas időszak kórházi történéseiről is.

Az előadást követően a résztvevőknek szülőszoba látogatásra lesz lehetősége feliratkozni, melynek a tervezett időpontjait ott személyesen fogják tudni a védőnőkkel leegyeztetni.

Jelentkezéseket a szuloszobalatogatas@tatabanyakorhaz.hu email címre várjuk.

A programra az első 25 fő jelentkezését tudjuk elfogadni, kérjük a jelentkezéskor adják meg a várandóság hetét ill. e-mail elérhetőségüket és hogy 1 vagy 2 fővel vennének részt. Elsősorban a 32 hetet betöltött várandósok jelentkezését várjuk. Mindenkit e-mailben értesítünk a regisztrációjáról.

A jövőben folyamatosan indítjuk programunkat így minden érdeklődőnek lehetősége lesz részt venni azon.

Szeretettel várjuk jelentkezésüket!

A szülészeti osztály dolgozói