MUNKATÁRSAKAT keresünk Szent Borbála Kórház Kardiológia Osztályára és Szakambulanciájára!

Szakambulanciára keresünk szakképzett ápolót, azonnali kezdési lehetőséggel 8 órás munkarendbe.

Szakambulanciánkon a szív terheléses- ultrahangos vizsgálatát, pacemaker beméréseket végzünk, 24 órás Holter monitor, 24 órás vérnyomásmérő monitor felhelyezése, transoesophagealis szívultrahangos vizsgálatok, valamint a betegek kardiológiai szakvizsgálata történik. Ezekhez a feladatokhoz keresünk munkatársat.

Keresünk még Kardiológiai Osztályra valamint Kardiológiai Szakmaspecifikus Őrző részlegünkre is szakápolókat, intenzív terápiás vagy diplomás ápolókat 12 órás munkarendbe

Elvárás: ápolói végzettség, talpraesettség, önállóan és team munkában is tudni kell dolgozni, megbízhatóság, szakma iránti elhivatottság.

Amit kínálunk: bértábla szerinti munkabér, igényes munkakörnyezet, jó csapat, továbbképzéseken való részvétel, szakmai fejlődési lehetőség.

Jelentkezését elektronikusan a toncsa.ildiko@tatabanyakorhaz.hu e-mail címre várjuk.

Érdeklődni lehet még az osztályvezető főnővérnél: Bagócsi Petra/Rétfalviné Szakál Mónika

Telefonszám: 06 34/ 515-488, 279-es vagy 173-as melléken vagy bagocsi.petra@tatabanyakorhaz.hu, szakal.monika@tatabanyakorhaz.hu e-mail címen.