Dargainé Fenyves Aliz

Csoportvezető: Dargainé Fenyves Aliz

J épület fsz. 8. ajtó
+36-34/515-479

Osztályunk feladata az Intézmény telephelyein a környezetvédelmi és biztonságtechnikai feladatok elvégzése.

Segítséget nyújtunk a betegellátó és kiszolgáló osztályok számára a szakterületünket érintő betegellátási és egyéb szakmai feladatok ellátásában, belső szabályozásokat készítünk, és felügyeljük azokat. Részt veszünk a rendkívüli események kivizsgálásban, a szükséges helyesbítő intézkedések kidolgozásában.

Aktív munkakapcsolatot ápolunk a gazdasági, az ápolási, a minőségirányítási, a higiénés és a foglalkozás-egészségügyi szakterületekkel, valamint az érintett érdekképviseletekkel.

Az osztályunkon a gyorsan változó, összetett problémák jelentik a napi kihívásokat, melyeknek folyamatos képzésekkel és tapasztalatcserékkel igyekszünk megfelelni.

Az osztályon dogozó kollégák és szakterületeik:

Antal István tűzvédelem
Fekete Vénusz munka- és környezetvédelem