EFOP-1.8.21-18-2019-00011" Infekciókontroll tevékenységek gyakorlati megvalósítása a fekvőbeteg ellátást nyújtó intézményekben

PROJEKTADATOK

Kedvezményezett neve: Szent Borbála Kórház
A projekt címe: Infekciókontroll tevékenységek gyakorlati megvalósítása a fekvőbeteg ellátást nyújtó intézményekben
Projekt támogatás összege: 59 715 684 Ft
A támogatás mértéke: 100%
Projekt fizikai befejezésének tervezett időpontja: 2020.12.31.
Projekt megvalósítási időszakának kezdő időpontja: 2020.01.01
Projekt azonosító száma: EFOP-1.8.21-18-2019-00011

A PROJEKT BEMUTATÁSA

A projekt keretében a Szent Borbála Kórház kialakítja azt a szervezeti kultúrát és szemléletet, amely az ellátást végző orvosok és szakdolgozók körében biztosítja az egészségügyi ellátással összefüggő fertőzések megelőzését. A cél elérése érdekében betegeinknél alkalmazzuk az egyéni kockázatfelmérést, a 4 leggyakoribb egészségügyi ellátással összefüggő fertőzésekkel kapcsolatban. Bevezetjük az un. ellátási csomagokat, áttekintjük, aktualizáljuk a megjelent módszertani levelek alapján a vonatkozó eljárásrendet. Létrehozzuk az infekciókontroll-teamet, mely az új ajánlások kidolgozásában, bevezetésében, oktatásában, betartásának ellenőrzésében és visszacsatolásában döntő szerepet vállal. A betegek és hozzátartozók infekciókontrollal kapcsolatos tájékoztatását is megkezdjük, a lakosság és hozzátartozók körében meghirdetjük a „helyesen fertőtleníts kezet” képzést.

SZERZŐDÉSEK

3D Forma Kft
Allegro Kereskedelmi, Kivitelező és Szolgáltató Kft.
Aród 2800 Közbeszerzési tanácsadó Kft.
Dispomedic Kft.
HandInScan Zrt.

PROJEKTADATOK

Kedvezményezett neve: Szent Borbála Kórház
Projekt azonosító száma: EFOP-1.8.21-18-2019-00011
Projekt megvalósítási időszakának kezdő időpontja: 2020.01.01
Projekt fizikai befejezésének tervezett időpontja: 2020.12.31.
Projekt támogatás összege: 59 715 684 Ft
A támogatás mértéke: 100%