Panorámaröntgen – Fogászati Röntgen III.

A rendelés helye: H épület földszint (térkép)

Igénybevétel módja:
A rendelés előjegyzés alapján, fogászati szakrendelésen kapott beutalóval vehető igénybe.

Hogyan kérhet előjegyzési időpontot?
Telefonon: 10.00 – 14.00 óra között a 06 34 515 482 telefonszámon.
Személyesen: H épület alagsor recepció

Kérjük, beutalóját készítse elő, mert az azon szereplő adatokat kérdezni fogja a kolléganő.

Rendelési idő:

Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek

Általános tájékoztatás

Elérhetőséget kérünk - mobil, vagy vonalas telefonszám -, hogy bármilyen technikai vagy egyéb probléma esetén értesíteni tudjuk Önt. Az előjegyzés alkalmával kérjük, tájékoztassa kollégánkat fennálló terhességéről.

Hogyan történik a betegfelvétel, hol van a regisztráció?

Közvetlenül a H épület földszintjén levő vizsgáló helyiség előtt kell várakozni.

Mire számítson a rendelésen?

A vizsgálatra kérjük hogy mindig ékszerek nélkül jöjjön! A vizsgálatra a beszólítás nem érkezési sorrendben, hanem az előjegyzési időpont alapján történik.

Mit hozzon magával?

BEUTALÓ, TAJ-kártya, személyes okmányok, CD-t (üres, írható), melyet a vizsgálat készülte előtt kell az asszisztensnek átadni.

Van-e várólista?

Igen, néhány nap.

Területi ellátási kötelezettség:

Az ÁNTSZ által közzétett listában megtekintheti a Szent Borbála Kórház területi ellátási kötelezettségét, szakma szerinti bontásban.
Itt érhető el és tekinthető meg a lista.