Tájékoztatás Betegeinknek szánt csomagok átvételéről

A látogatási tilalom ideje alatt gondoskodunk a Betegeknek szánt csomagok átadásáról.

Abban az esetben, ha kórházunkban fekvő betegnek csomagot szeretnének eljuttatni a hozzátartozók azt a következő módon tehetik meg:

1.  Csomagot az osztály bejáratánál munkatársaink veszik át és adják át a betegnek.
  2. Csomagot ne hagyjon az ajtó előtt személyes átadás-átvétel nélkül. Kérjük, a csomag átadásáig várakozzon az ajtó előtt.
  3. A csomagra írják rá a beteg nevét, bármelyik személyes azonosítóját (pl. szül dátum, anyja neve, TAJ-szám), amennyiben tudomásuk van róla, a kórterem számát.

Az osztályra hozzátartozónak belépni tilos, kivéve az engedéllyel rendelkezők (1-3 pont szerint.)  Az osztályt Bentfekvő beteg csak gyógykezelés céljából hagyhatja el.

Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!