A rendkívüli helyzetre való tekintettel létrehozunk egy infóvonalat. Célunk, hogy friss és hiteles információkkal lássuk el a lakosságot. Éljenek a lehetőséggel, forduljanak hozzánk bizalommal!

Milyen kérdésekkel fordulhatnak hozzánk?
Minden olyan kérdést megválaszolunk, ami az intézmény megváltozott működésére vonatkozik, hogy egy-egy szakrendelés, diagnosztikai vizsgálat hol és milyen módon vehető igénybe, segíthetünk eligazodni, tájékozódni, melyik szakrendelő vagy fekvőbeteg osztály hová költözött, megadjuk ezek telefonszámait. Bentfekvő betegek állapotáról ezen a vonalon nem adhatunk felvilágosítást.

Munkaidő alatt hívhatják: Tatai telephelyünkön az Árpád-házi Szent Erzsébet Szakkórház és Szakrendelővel kapcsolatban a 06 34 586-725-ös telefonszámot.

Tatabányán a 06 34 515 549 és az 515-559-es telefonszámok bármelyikén készséggel állunk rendelkezésünkre, 7 órától 14.30-ig.

E-mailben a info@tatabanyakorhaz.hu címen fordulhatnak hozzánk.