A Tatabányai Szent Borbála Kórház Főigazgatója felvételt hirdet

kórházi védőnő részére

Pályázati feltételek:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Családbarát szemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Érvényes működési engedély és MESZK tagság

Feladatok:

  • Kórházi védőnői feladatok ellátása – szülészeti, gyermekágyas, újszülött
  • Adminisztratív teendők elvégzése

Bérezés: Eszj. Tv.  szerint.

A jelentkezéshez csatolandók:

– végzettséget igazoló okmányok másolata,

– működési nyilvántartás érvényesítéséről szóló határozat,

– kamarai tagság igazolása

– 3 hónapnál nem régebbi hatósági bizonyítvány (erkölcsi)

– részletes szakmai önéletrajz,

– hozzájárulás a pályázati anyag elbírálásában résztvevők betekintési jogához.

Jelentkezési határidő: 2023. január 31.

A pályázat elbírálása a benyújtási határidőt követő 30 napon belül.

Az állás a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázati anyagot a Humánpolitikai Osztályra (a fentiekben megjelölt másolatokkal, önéletrajzzal együtt) kérjük benyújtani. (2800. Tatabánya, Dózsa György út 77.) Telefon: 06-34/515-469

A borítékra kérjük írják rá: „Pályázat védőnői álláshelyre”.